به چی چی دانلود خوش آمدین

چی چی دانلود | فیلم و عکس

ماجرای کمپین هشتگ #savearash + بیوگرافی آرش صادقی

سه شنبه , ۵ اردیبهشت , ۱۳۹۶

خبر ها
برترین ها
آرشیو
اخبار موسیقی
آرشیو

تبلیغات

چی چی دانلود ثبت شده در ساماندهی

ماجرای کمپین هشتگ savearash#,

آرش صادقی کیست چه کسی است ؟,

آرش صادقی کیست + بیوگرافی و عکس,

ماجرای کمپین هشتگ #savearash + بیوگرافی آرش صادقی

ماجرای کمپین هشتگ savearash# + بیوگرافی آرش صادقی

آرش صادقی؛ فعال حقوق‌بشر یا جاسوس؟/ هشتک‌سواری وطنی‌های بی‌اطلاع روی موج منافقین

 

خبرگزاری فارس – گروه قضایی: با چرخی در صفحات مجازی و نرم افزار‌های مبتنی بر موبایل، هشتکی به چشم می‌خورد که حکایت از آزادی و حمایت از یک فرد دارد.

آن اسم کسی نیست جز آرش صادقی که به زعم دوستان و آشنایان و آنهایی که هشتکش را اینطرف و آنطرف منتشر می‌کنند یک زندانی سیاسی است.

به ویکی پدیای فارسی که مراجعه می‌کنید با جستجوی نام آرش صادقی صفحه‌ای مقابل دیدگانتان نمایش داده می شود که در آن ادعا شده این فرد زندانی سیاسی، فعال حقوق دانشجویان و مدافع حقوق بشر اهل ایران است و عنوان می‌شود وی دانشجوی اخراجی دانشگاه علامه طباطبایی تهران است.

۹۰ روز زندان خیالی برای آرش

کمی بعدتر در همین صفحه عنوان می‌شود که آرش صادقی برای اولین بار در ۱۸ تیر ۱۳۸۸ در مقابل دانشگاه علامه به همراه تعدادی از دانشجویان بازداشت شده و به زندان اوین منتقل شده است و به مدت ۹۰ روز در بازداشت بوده است. ادعایی که بعدها حتی توسط علیزاده طباطبایی وکیل این محکوم مورد تأیید قرار نگرفته و خود علیزاده عنوان کرد “من در هیچ بازداشتگاهی رد و اثری درباره آن ۹۰ روز ندیدم و نمیتوانم بگویم آن ایام آرش بازداشت بوده است.”

اما رد ادعای بازداشت نود روزه آرش صادقی حتی از جانب برخی از دوستانش هم صورت گرفته است بگونه‌ای که برخی از دوستان وی مدعی شده‌اند: وی در یکی از روستاهای کردستان پنهان شده بود.

برخی از دوستان صادقی حتی مدعی شدند که شایعه بازداشت وی آنهم به واسطه تنها یک اعتراض به نتیجه انتخابات از سوی گلرخ – همسر آرش صادقی- مطرح شده است.

این حرکت گلرخ و آرش گام‌های ابتدایی پروژه بزرگتری با نام حقوق بشر بود. به ‌گونه‌ای که بعدها در اسناد به دست آمده از آرش و گلرخ مشخص شد که طرح بازداشت نود روزه آرش برای شروع سناریویی از پیش طراحی شده برای طرح در رسانه‌ها و قوت گرفتن موضوع نقض حقوق بشر بوده است.

هرچند بعید است که آرش صادقی و گلرخ آنقدر هوشیار بوده باشند که خود این نقشه را طراحی کرده باشند و باید پذیرفت که این طراحی از سوی ضد انقلاب به این دو دیکته شده است و می‌توان از همین جا رگه‌هایی از ارتباط این عناصر با شبکه‌های بیگانه را دید.

توهین به رهبری پوشش صادقی برای انحراف افکار عمومی

بررسی سایت‌های ضد انقلاب و معاند حکایت از آن دارد که اینگونه شبکه‌ها، تلاش وافری دارند تا اتهام آرش صادقی را توهین به رهبر معظم انقلاب و نگارش یک نامه به رهبری اعلام کنند.

به گونه‌ای که در برخی محافل خبری خارجی و به ندرت در برخی محافل خبری داخل از سوی عناصر خود فروخته عنوان می‌شود که “صادقی در دادگاه انقلاب به اتهام اجتماع و تبانی علیه امنیت داخلی، توهین به رهبری، تشکیل گروه‌های غیرقانونی، تبلیغ علیه نظام محاکمه شده است.”

این عناصر خود فروخته مدعی‌اند آرش صادقی به این اتهام‌ها به ۱۵ سال حبس محکوم شده و قاضی دادگاه همچنین حکم ۴ سال حبس تعلیقی صادقی را نیز لازم‌الاجرا دانسته است.

ارتباط با شبکه‌های جاسوسی

اما واقعیت ماجرا و اتهام اصلی آرش صادقی توهین به رهبری نیست بلکه اتهام بزرگتری متوجه این فرد بوده و آن چیزی نیست به جز ارتباط نامبرده با دو سرویس اطلاعاتی و جاسوسی غربی.

دلباختگان و افراد خودفروخته هیچگاه در بیان اتهامات آرش به این موضوع نپرداختند زیرا به این ترتیب دیگر نمی‌توانستند برای آرش صادقی وجهه و یک ژست حقوق بشری بگیرند زیرا در تمام دنیا جاسوسان افراد محبوبی نبوده و خائن و وطن فروش نامیده می‌شوند.

با این حال دوستان و طرفداران و خلاصه آنها که دلشان می‌خواهد در تنور ضد انقلاب بدمند، اصرار بر آن دارند تا چهره خائنانه و وطن فروش آرش را پنهان کرده و او را یک معترض و توهین کننده قلمداد کنند.

مرداد ماه ۹۵ دستگیری مجدد آرش

در مرداد ماه امسال بود که آرش بار دیگر با حکم دستگاه قضایی کشور دستگیر شد. وی پس از بازجویی‌ و همچنین صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست در دادگاه انقلاب تهران محاکمه شد.

وی از سوی قاضی پرونده به ۱۵ سال حبس محکوم شد و همچنین قاضی پرونده تشخیص داد که ۴ سال حکم حبس تعلیقی وی به موعد اجرا گذاشته شود.

تنها گوشه‌ای از جرائم آرش صادقی

اما خوب است به گوشه‌ای از جرائمی که در پرونده آرش صادقی قید شده است نگاهی انداخته شود.

ارتباط با یکی از سرپل‌های اطلاعات سازمان منافقین در داخل کشور (بهروز جاوید تهرانی)

ارتباط سازمانی با گروهک تروریستی پژاک

متهم کردن نظام به شکنجه سران فتنه

حمایت از فرقه ضاله بهائیت

ترتیب دادن مصاحبه خانواده‌های زندانیان با رسانه‌های خارجی

برنامه‌ریزی برای اخلال در نظم عمومی شهری

شرکت در جلسات سازمان یافته دراویش

ارسال اخبار غیرواقعی از زندان اوین برای رسانه‌های ضد انقلاب

ارسال گزارش مکرر به احمد شهید برای سیاه‌نمایی و تحریم علیه ایران

اقدام علیه امنیت ملی

هشتک سیو آرش و ربات‌هایی که به کمک خائنان آمدند

اما به یکباره در شبکه های اجتماعی ماجرای اعتصاب غذای ۶۹ روزه آرش صادقی در زندان به گوش رسید. فارغ از صحت یا عدم صحت این ادعا باید آرش صادقی مورد معاینات دقیق قرار گیرد زیرا یا موضوع ۶۹ روز اعتصاب صحت ندارد یا اینکه آرش به تنهایی توانسته بعد از شکستن رکورد گینس در حوزه اعتصاب این بار تمام معادلات پزشکی را هم زیر سوال ببرد.

با همه این اوصاف سخن از هشتک سیو آرش به میان می‌آید حالا گروهی از آنها که کاسه داغ تر از آش بوده‌اند و دلشان می‌خواسته از این رهگذر برای خود اسم و رسمی هم به دست بیاورند در صفحات مجازی خود عکس و تصویر آرش را منتشر کرده و می نویسند “هشتک سیو آرش”.

در این مسیر برخی افراد سرشناس نظیر خانم بازیگر جریان اصلاح طلبی که شوهرش نیز به واسطه یک پرونده مالی در زندان به سر می‌برد بیشترین آتش افروزی و تلاش را انجام دادند.

بیست و چهار ساعت نمی‌گذرد که هشتک سیو آرش می‌شود اولین توییت پر بازدید دنیا. بماند که ساعتی بعد مشخص می‌شود این رتبه اول نه به واسطه تلاش‌های مردمی بلکه به خاطر استفاده از ربات‌ به جایگاهی پایین تر حوالی رتبه بیست می‌رسد. و شرمساری از این اقدام نابخردانه به روی آنهایی می‌ماند که از این رهگذر دنبال نان و آبی برای خود بودند.

اصرار ضدانقلاب برای ساخت وجهه حقوق بشری برای خائنان

تنها چند روز از افتضاح دیگر عناصر ضد انقلاب در برملا شدن هویت واقعی و چهره منافق شبنم مددزاده می‌گذرد که این بار ضد انقلاب دست به کار جدیدی زده و تلاش می‌کند یک خود فروخته دیگر را مدافع حقوق بشر نشان دهد.

پیش از آنکه آرش صادقی عنصر خودفروخته مرتبط با شبکه‌های خارجی یک چهره حقوق بشری قلمداد شود و دل همگان برای وی بسوزد چندی قبل همین عناصر خودفروخته تلاش داشتند تا شبنم مددزاده را یک چهره فعال حقوق بشری نمایش دهند.

و اما کلام آخر…

کاش آن دسته از افرادی که امروز به واسطه مشهور شدن بر موج از پیش طراحی شده منافقین سوار شده و هشتک‌هایی نظیر سیو آرش را منتشر می‌کنند پیش از دست به کار شدن، اندکی مطالعه کرده و دریابند که این موج‌ها از کجا آغاز می‌شود.

انتهای پیام/

 منبع : فارس نیوز /


آرش صادقی به مرخصی می‌آید

ایلنا نوشت: وکیل آرش صادقی گفت: فردا موکلم به مرخصی می‌آید.

امیر رئیسیان با اعلام این مطلب گفت: امروز از سوی دادستانی تماسی گرفته شد خواسته شد فردا با حضور در زندان و تودیع وثیقه، امکان آزادی وی را فراهم کنند.

وکیل آرش صادقی گفت: طبق اعلامی که از سوی مقامات دادستانی شد، آرش صادقی به مرخصی درمان و گلرخ ایرایی همسر وی نیز به مرخصی خواهد آمد.

 

منبع : ایلنا / خبر آنلاین


آخرین وضعیت پرونده آرش صادقی و همسرش

امیر رئیسیان درباره وضعیت آرش صادقی گفت: موکلم امروز شصت و نهمین روزی است که در اعتصاب غذا به سر می‌برد و امروز هم از طرف دادستانی اطلاع داده  شده که موکلم  با قرار وثیقه می‌تواند به مرخصی برود.

وی با بیان اینکه فردا قرار است وثیقه را ارائه دهیم، افزود: ما درخواست اعاده دادرسی کرده‌ایم ولی پرونده همچنان در شعبه ۳۳ دیوان عالی کشور متوقف مانده و موکلم هم از زمانی که همسرش بازداشت شده اعتصاب کرده است.

جرم آرش صادقی :

رئیسیان ادامه داد: آرش صادقی به اتهامات اجتماع و تبانی، نشر اکاذیب و تبلیغ علیه نظام به ۱۰ سال حبس (به دلیل تعدد جرم) محکوم شده و چهار سال هم از قبل محکومیت داشت که قاضی صلواتی رییس شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب محکومیت وی را به یک و نیم برابر تبدیل کرده و مجموع محکومیت موکلم ۱۵ سال حبس می‌شود.وکیل مدافع آرش صادقی افزود: دیگر موکلم – گلرخ ایرایی همسر آرش صادقی – نیز به اتهام توهین به مقدسات به پنج سال حبس و به اتهام تبلیغ علیه نظام به یک سال حبس محکوم شده که جمعا شش سال می‌شود.

رئیسیان در پایان با بیان اینکه پرونده همسر آرش صادقی نیز همچنان در شعبه ۳۳ دیوان عالی کشور متوقف مانده است، خاطرنشان کرد: به ما گفته‌اند که فردا برای هر دو نفر وثیقه ببریم.

 

منبع : افکار نیوز /

 

 

 

 

 

 

ماجرای کمپین هشتگ savearash# + بیوگرافی آرش صادقی و …

www.tafrihi-center.ir/…/ماجرایکمپینهشتگsavearashبیوگرافیآرشصادقی.html
تاریخ ارسال پست: دوشنبه ۱۳ دي ۱۳۹۵٫ نویسنده: admin. خوشم اومد ۱٫ تعداد بازدید: ۱۹۶۱٫ ماجرای کمپین هشتگ savearash# + بیوگرافی آرش صادقی و همسرش …

ماجراي کمپين هشتگ #savearash + بيوگرافي آرش صادقي

janejahan.rozblog.com/…/ماجرايکمپينهشتگsavearashبيوگرافيآرشصادقي.ht…
۴ روز پیش – آرش صادقي ۱ . ماجرای کمپین هشتگ savearash# + بیوگرافی آرش صادقی…,ماجراي کمپين هشتگ #savearash + بيوگرافي آرش صادقي,رزبلاگ.

آرش صادقی کیست – چه کسی است|ماجرای کمپین هشتگ …

konkur17.blogsky.com/…/آرشصادقی-کیست-چه-کسی-است-ماجرایکمپینهشتگsa
۱۶ ساعت پیش – ماجرای کمپین هشتگ savearash# + بیوگرافی آرش … /ماجرایکمپینهشتگsavearash … وکیل آرش صادقی و همسرش: .

ماجرای کمپین هشتگ #savearash + بیوگرافی آرش صادقی

www.tootifun.ir/post/…/ماجرایکمپینهشتگsavearashبیوگرافیآرشصادقی.html
۳ روز پیش – تاریخ ارسال پست: یکشنبه ۱۲ دي ۱۳۹۵٫ نویسنده: admin. خوشم اومد ۱٫ تعداد بازدید: ۱۹۰۴٫ ماجرای کمپین هشتگ savearash# + بیوگرافی آرش صادقی …

ماجرای کمپین هشتگ savearash# – نیلیترین

portal.nilitarin.ir/tag/ماجرایکمپینهشتگsavearash/
برچسب‌ ها : ۹۰ روز زندان خیالی برای آرش, آرش صادقی, آرش صادقی کیست, آرش صادقی کیست؟, آرش صادقی؛ فعال حقوق‌بشر یا همکار منافقین؟, آشنایی با پرونده آرش …

آرش صادقی کیست چه کسی است ؟

www.tel-sell.ir/tag/آرشصادقی-کیست-چه-کسی-است-؟
ماجراي جاسوسي و حکم آرش صادقي. ibima.rozblog.com/post/617/ماجراي-جاسوسي-و-حکمآرشصادقي.html … ماجرای کمپین هشتگ savearash# + بیوگرافی آرش صادقی و .

جریان آرش صادقی چیه؟ – Twitter

https://twitter.com/i/moments/814772261047635969
آرش صادقی، فعال سیاسی، روزهاست که در اعتصاب غذا به سر می‌برد. توییتر فارسی با ترند کردن #saveArash به این ماجرا واکنش نشان‌داده‌اند. #جریان‌چیه. … کمپین زندانیان @kampain82 · ۱۹h19 hours ago. حسین صادقی: در …. از اینکه هشتگ زدن تنها کاریه که از دستم برمیاد احساس شرمندگی و ضعف می‌کنم #saveArash. 2 replies 334 …

آرش صادقی

۴load.ir/آرشصادقی/
۳ روز پیش – ۱۹ ساعت پیش – ماجرای کمپین هشتگ savearash# + بیوگرافی آرش صادقی رسانه تفریحی سنتر : آرش صادقی، زندانی سیاسی، امروز ۱۰ دی، ۳۰ دسامبر …
۹ ساعت پیش – جزئیات ماجرای کمپین هشتگ #savearash + بیوگرافی آرش صادقی · فال روزانه … ۱۴ دی … وج شدند · بیوگرافی حمیدرضا پگاه تصاویر حمیدرضا پگاه …

گلرخ ایرایی کیست ؟

zemod.rzb.ir/post/1/گلرخ-ایرایی-کیست/
۲ days ago – ماجرای کمپین هشتگ #savearash + بیوگرافی آرش صادقی … دفاع از گلرخ ایرایی همسر آرش صادقی | دمادمdamadam.ir › اخبار › انتخاب خبر .

مدعی دروغین ارتباط با زمان عج بازداشت شد؛

peransia.xyz/search/مدعی-دروغین-ارتباط-با-زمان-عج-بازداشت-شد؛.html
جزئیات ماجرای کمپین هشتگ #savearash + بیوگرافی آرش صادقی. جزئیات ماجرای کمپین هشتگ #savearash + بیوگرافی آرش صادقی ماجرای کمپین هشتگ …

گلرخ ایرایی کیست ؟ – رومیکس | Romex.IR

romex.ir/گلرخ-ایرایی-کیست-؟/
گلرخ ابراهیمی ایرایی، همسر آرش صادقی (زندانی سیاسی) توسط مأموران امنیتی و با …. ۲ روز پیش – ماجرای کمپین هشتگ #savearash + بیوگرافی آرش صادقی … دفاع از …

{دو}

espinad.xyz/post/927
وج شدند · بیوگرافی حمیدرضا پگاه تصاویر حمیدرضا پگاه · بیوگرافی الهام چرخنده … ۱۴ دی ۹۵ · جزئیات ماجرای کمپین هشتگ #savearash + بیوگرافی آرش صادقی …
۴ روز پیش – آرش صادقی، یکی از هشت زندانی سیاسی که بیش از ۶۰ روز در اعتصاب … لندن، هشتگ انگلیسی “آرش را نجات دهید” (#saveArash) بیش از ۶۸۰ هزار … شماری از کاربران توییتر امروز در اعتراض به ترند شدن ماجرای اعتصاب غذای آرش صادقی …

هاروکی_موراکامی

hamrahfeed.xyz/post/117560
بیوگرافی حمیدرضا پگاه تصاویر حمیدرضا پگاه · بیوگرافی الهام چرخنده تصاویر … ۱۴ دی ۹۵ · جزئیات ماجرای کمپین هشتگ #savearash + بیوگرافی آرش صادقی …

گلرخ ایرایی کیست | بیوگرافی و عکسها

www.dehkadenews.ir/tag/گلرخ-ایرایی-کیست-%۷C-بیوگرافی-و-عکسها
… + عکس و فیلم … صادقی کیست + عکس های آرش صادقی و همسرش گلرخ ایرایی – جامع ترین ها” . … ماجرای کمپین هشتگ #savearash + بیوگرافی آرش صادقی … دفاع از …
۱۱ ساعت پیش – ۱۴ دی ۹۵ جزئیات ماجرای کمپین هشتگ #savearash + بیوگرافی آرش صادقی. اطلاعات اتفاقی. آ … ین خبر از وضعیت تعطیلی مدارس سه‌شنبه ۱۴ دی ۹۵ …
۵ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – … شهدای ایرانی,اسامی شهدای ایرانی,ماجرای حادثه تروریستی عراق پمپ بنزین حله … جزئیات ماجرای کمپین هشتگ #savearash + بیوگرافی آرش صادقی.

ما زنان

mazanan.com/
آنها در مجموع بیش از ۳۷۰هزار توییت درباره آرش صادقی نوشتند و سبب شدند هشتگ #saveArash سه ساعت ترند اول جهانی در شبکه توییتر باشد. ادامه مطلب » …
… دویست و هشت | بهتر شدن رابطه شما با همسرتان با تکنیکهای کاربردی ۵ | در مورد …. ۱۴ دی ۹۵ · جزئیات ماجرای کمپین هشتگ #savearash + بیوگرافی آرش صادقی …

اخبار سیاسی – سایت تفریحی سنتر

www.tafrihicenter.ir/cat/5/politicssocial.html
ماجرای کمپین هشتگ savearash# + بیوگرافی آرش صادقی و همسرش … savearash ,ماجرای هشتگ savearash,کمپین savearash آرش صادقی بازداشت شد,آرش صادقی …
طراحی، اجرا و نظارت بر برنامه ها و کمپین های برندسازی …. وبلاگ سرویس سیلوربلاگ cmsجزئیات ماجرای کمپین هشتگ #savearash + بیوگرافی آرش صادقیفال روزانه .

Previous – کت دن نخبر

nakhabar.com/افطار-انفجار-خودروی-بمب-جستجوی-چینی-baidu-com-baid/
_dariush_a:RT @dr_alaki: نگران #آرش صادقی هستم چون رژیم سابقه طولانی در کشتن … انشالله ماجرای #saveArash که به خوشی تموم شد، یه هشتگ میزنیم و از دل #سیامک ….. janjalha:#امیر علی اکبری کیست + بیوگرافی و فیلم مبارزه #امیر علی اکبری … kaveh_rahimi:با کمپین توی فضای مجازی ما آقای #ظریف رو آگاه کردیم که اونم …

جرم آرش صادقی چیست

newmihan.ir/جرم-آرشصادقی-چیست.html
۲ روز پیش – جریان هشتگ سیو آرش یا #saveArash در توییتر چیست ؟ … ۲ days ago – دفاع از گلرخ ایرایی همسر آرش صادقی | دمادم ژیلا موحد شریعت…,ماجراي جاسوسي و حکم آرش صادقي,رزبلاگ. … + عکس های آرش صادقی و بیوگرافی | سایت تفریحی . … آرش صادقی: من و همسرم بدون مستندات واقعی محکوم به زندان شده ایم : کمپین .

جرم آرش صادقی چیست؟

www.newmihan.ir/tag/جرم-آرشصادقی-چیست؟
۱ روز پیش – ماجرای جاسوسی و حکم آرش صادقی. آرش صادقی دانشجوی … جریان هشتگ سیو آرش یا #saveArash در توییتر چیست ؟ با وجود اینکه از … ماجراي جاسوسي و حکم آرش صادقيآرش صادقی: من و همسرم بدون مستندات واقعی محکوم به زندان شده ایم : کمپین . ….. آرش صادقی و گلرخ ایرایی , آیا آرش صادقی جاسوس است ,بیوگرافی آرش …
چه خوب که برای اعضای پژاک و کوموله هشتگ آزادی میزنی خانوم کوثری…شما که دست به … کم مثل امثال آرش صادقی ها بیگناه یا باگناه,بانقض صریح قانون توی زندانن؟کم زندانی سیاسی؟ … alyazady. مرسي بارون، مثکه بلاخره یکی از این کمپین هامون جواب داد … pro.f.qorbani. #savearashsadeghi #savearash #freegolrokh #hungerstrike …

Mohammad Ali Taheri استاد محمد علی طاهری | فیس‌بوک

https://fa-ir.facebook.com/mohammad.ali.taheri.page

آرش صادقی اینک شصت و هشت روز است که در اعتصاب غذاست و در این مدت بسیار ضعیف … آرش صادقی و محمد علی طاهری؛ دو اعتصاب غذا، سرنوشتی یکسان یا متفاوت؟

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

بیوگرافی نویسنده admin

مشاهده تمامی 911 پست

مطالب مشابه با این مطلب

تبلیغات پایین

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید